a
Chcem sa stať členom klubu | CrohnClub.sk

Chcem sa stať členom klubu

Kto sa môže stať členom

Členom klubu sa môže stať každý občan, či už sa jedná o osobu u ktorej bolo diagnostikované ochorenie M.Crohn alebo Ulcerózna kolitída, alebo o rodinného príslušníka alebo o osobu, ktorá má záujem pômocť s činnosťou klubu.

Prečo sa stať členom

Náplňou Slovak Crohn Clubu je umožniť našim členom spoznávať nových ľudí s podobnými ťažkosťami ale aj radosťami. Klub od svojho založenia organizuje aktivity, umožňujúce vzájomné stretnutia, na ktorých si môžu pacienti vymeniť praktické skúsenosti zo života s týmto ochorením. Členovia majú možnosť získavať nové informácie od lekárov, sestier a ostatných účastníkov na našich pobytoch/prednáškach.
Pre každého, kto sa rozhodne stať sa našim členom máme pripravený balíček, ktorý obsahuje rôzne užitočné tlačové materiály (tento balíček je zadarmo, ak máte záujem o jeho zaslanie, odkliknite prosím okienko na konci prihlášky, ak nemáte, políčko nechajte prázdne).

Zoznam členských benefitov

Slovenčina

Online formulár

Adresa

Prihláška bude akceptovaná po zaplatení členského príspevku v hodnote min. 15 EUR na účet SCC: IBAN: SK81 0200 0000 0001 5863 8012, BIC: SUBASKBX.

K identifikácii platby je potrebné uviesť ako doplňujúci údaj Vaše MENO.

Členský príspevok platí pre daný kalendárny rok a v nasledujúcom roku je potrebné platbu uhradiť do konca prvého štvrťroku.

Zdielať Kopírovať odkaz

Partneri