Chcem sa stať členom klubu

Kto sa môže stať členom

Členom klubu sa môže stať každý občan, či už sa jedná o osobu u ktorej bolo diagnostikované ochorenie M.Crohn alebo Ulcerózna kolitída, alebo o rodinného príslušníka alebo o osobu, ktorá má záujem pômocť s činnosťou klubu.

Prečo sa stať členom

Náplňou Slovak Crohn Clubu je umožniť našim členom spoznávať nových ľudí s podobnými ťažkosťami ale aj radosťami. Klub od svojho založenia organizuje aktivity, umožňujúce vzájomné stretnutia, na ktorých si môžu pacienti vymeniť praktické skúsenosti zo životas týmto ochorením. Členovia majú možnosť získavať nové informácie od lekárov, sestier a ostatných účastníkov na našich pobytoch/prednáškach.
Pre každého, kto sa rozhodne stať sa našim členom máme pripravený balíček, ktorý obsahuje rôzne užitočné tlačové materiály (tento balíček je zadarmo, ak máte záujem o jeho zaslanie, odkliknite prosím okienko na konci prihlášky, ak nemáte, políčko nechajte prázdne).

Zoznam členských benefitov

Slovenčina

Online formulár

Adresa

Prihláška bude akceptovaná po zaplatení členského príspevku v hodnote min. 15 EUR na účet SCC: IBAN: SK81 0200 0000 0001 5863 8012, BIC: SUBASKBX.

K identifikácii platby je potrebné uviesť ako doplňujúci údaj Vaše MENO.

Členský príspevok platí pre daný kalendárny rok a v nasledujúcom roku je potrebné platbu uhradiť do konca prvého štvrťroku.

Zdielať Kopírovať odkaz

Partneri