Kampaň Sme medzi vami

Sme IBD pacienti a sme medzi vami

IBD ochorenia – Crohnova choroba a ulcerózna kolitída sú chronické zápalové ochorenia tráviaceho traktu, ktoré ovplyvňujú život viac ako 15 000 ľuďom na Slovensku.

Sme medzi vami a práve touto kampaňou chceme povedať o našich každodenných výzvach, ktoré IBD ochorenia prinášajú. Chceme vám priblížiť, aká je diagnostika a liečba týchto ochorení, aké sú naše životné príbehy, radosti a trápenia. Radi by sme vám ukázali, že s trochou pochopenia a ohľaduplnosti vieme byť plnohodnotnou súčasťou našich spoločenstiev. Každé dva týždne prinesieme nový príbeh o  IBD pacientovi, nový edukačný článok z dielne MUDr. Anny Krajčovičovej-Gojdičovej, PhD. a rozhovor s tvárou tejto kampane – hudobníkom Majselfom.

Sme medzi vami a chceme o tom hovoriť. Pustite si úvodné video kampane Sme medzi vami s predsedníčkou Slovak Crohn Club.
https://www.youtube.com/embed/sKvJVcsnwks
We are among you and we want to talk about it. Watch the introductory video of the campaign #SmeMedziVami with the president of the Slovak Crohn Club.
https://www.youtube.com/embed/drMEnMZNw8A
Veronike diagnostikovali ulceróznu kolitídu pred 10 rokmi. Vypočujte si jej skúsenosti s liečbou, ako zvláda pracovný život a ako vníma svoje ochorenie s odstupom času.
https://www.youtube-nocookie.com/embed/Kf6NxL4fkLY
Ulcerózna kolitída je chronické celoživotné zápalové ochorenie hrubého čreva. Zistite viac o jej príznakoch, diagnostike a liečbe v článku od MUDr. Anny Krajčovičovej-Gojdičovej, PhD.  
Predstavujeme vám tvár kampane Sme medzi vami – úžasného hudobníka, skladateľa a rapera Majselfa.
https://www.youtube.com/embed/SSfzj6agt0c

Partneri